Félhold jógapárna huzat
A félhold jógapárna huzat praktikus kiegészítő a 33 cm átmérőjű, 13 cm magas félhold alakú jógapárnához. A levehető külső huzat védi a párna belsejét a mindennapi használat során, emellett a jógapárna megjelenését is könnyen megváltoztathatjuk vele.
A huzat 140 g/m² tömegű pamutból készül, amely kellemes tapintású és jól használható rendszeres jóga- és meditációs gyakorlás során. A természetes pamut anyag egyszerű, praktikus és időtálló megoldást kínál a félhold jógapárna külső borítására.
Cipzáras félhold jógapárna huzat
A huzat cipzárral záródik, így könnyen levehető a párnáról. Ez különösen praktikus rendszeres használat esetén, hiszen a külső huzat időnként tisztítást igényelhet.
A levehető huzatnak köszönhetően nem szükséges minden alkalommal a teljes jógapárnát tisztítani. A huzat külön levehető, így egyszerűbb a higiénikus használat. Ha pedig van egy második huzatunk is, a párna akkor is használható, amikor az egyik huzat éppen tisztítás alatt van.
Közel 20-féle színben
A félhold jógapárna huzat körülbelül 20 különböző színben érhető el. Így könnyen választhatsz olyan árnyalatot, amely illik az otthonodhoz, a jógaszőnyegedhez vagy akár egy jógastúdió hangulatához.
Általában rendelkezésre álló vászonkészlet:
alma zöld | sötét zöld | olív zöld | Benetton zöld | barna | vaj | bézs | bordó | piros | ciklámen | citromsárga | narancssárga | világos lila | sötét lila | türkiz kék | király kék | navy kék | világos szürke | sötét szürke | fekete | fehér
A többféle szín nemcsak dekorációs szempontból előnyös. Jógastúdiókban például különböző színű huzatokkal könnyen egységes vagy éppen változatos megjelenés alakítható ki.
A félhold jógapárna huzat adatai
- A párna mérete: 33 cm átmérő, 13 cm magasság
- Huzat anyaga: pamut
- Anyag tömege: 140 g/m²
- Záródás: cipzár
- Színválaszték: kb. 20-féle szín
- Kialakítás: félhold alakú jógapárnához
- A termék: külső huzat, párnatöltet nélkül
Miért érdemes tartalék huzatot is tartani?
A rendszeresen használt jógapárna huzata természetesen igénybevételnek van kitéve. Egy tartalék félhold párnahuzat ezért praktikus választás lehet azoknak, akik gyakran használják a párnájukat. A huzat cseréjével a párna könnyen felfrissíthető, miközben az eredeti belső párnarész tovább használható.
A különböző színeknek köszönhetően akár több huzatot is választhatsz, és a jógapárna megjelenését az évszakhoz, a környezethez vagy egyszerűen a hangulatodhoz igazíthatod.
Ez a huzat tehát egyszerre szolgálja a párna védelmét, a könnyebb tisztán tarthatóságot és az egyéni megjelenést.
még több jógapárna huzat
kerek meditációs párna huzat (33 x 13 cm)
Értékelések
Még nincsenek értékelések.